Bubblenoviny

Bubblenoviny

Olomouc, 3. června 2024 - Umělci a autoři muzikálu Můj děda je čert využili nádherných prostor zámku v Tovačově k natočení pohádkového videoklipu k písni "Královnou být". Natáčení probíhalo v impozantních prostorách Rytířského sálu a na Vídeňském schodišti, které dodaly klipu nezaměnitelnou pohádkovou atmosféru.

Dnešní den jsme celý věnovali natáčení klipu k naší písni "Královnin lament". Režii tohoto hudebního videoklipu převzal sám Tomáš Zindler, který pracoval na vytvoření obrazu, který má potenciál ohromit naše diváky. Na zámku v Tovačově jsme využili krásných prostor jídelního sálu a slavnostního schodiště, kde se odehrávala řada působivých scén....

Přivítejte se na palubě "Vlaku do nebe" – zájezdního divadla, které přináší nezapomenutelný zážitek plný hudby, humoru a emocí do obcí a kulturních domů po celé zemi. Pod vedením režiséra a talentovaného hudebníka Tomáše Zindlera se toto představení již po padesáté vydává na cestu, aby oslovilo srdce a smysly diváků všech generací.

Tomáš Zindler není jen jméno, které zní povědomě díky jeho úspěchům v oblasti filmové tvorby a reklamního průmyslu. Je to umělec, jehož dílo nejen zaznívá na plátnech kin, ale i v srdcích diváků a posluchačů po celém Česku. Jeho talent a vášeň propojují svět filmu a hudby, vytvářejíce nezapomenutelné zážitky.

Když přichází na akce, kde každý tón a každý zvuk musí být naprosto dokonalý, není prostor pro kompromis. Tímto zásadním úkolem se zabýváme v agentuře Bubblemusic. Naše vášeň pro zvuk a technologii nás motivuje hledat nejlepší možné vybavení a talenty, abychom zajistili, že vaše události zazní s nejvyšší kvalitou.

Milovníci jazzové hudby, máme pro vás skvělou zprávu! Představujeme vám Stardust Band, jednu z nejvýznamnějších a nejžádanějších jazzových kapel na české hudební scéně.

Petra Zindler není jen jméno, ale jméno spojené s magií hudby a slova. Narodila se v malém, ale pohostinném městě Prostějově, ale její talent ji rychle přenesl na širší hudební mapu. Dnes můžeme hrdě říci, že je jednou z nejzajímavějších a nejoriginálnějších zpěvaček, textařek a písničkářek naší doby.

Začít novou kapitolu není nikdy snadné, ale když se na to podíváme zpětně, je úžasné vidět, jak daleko jsme došli. S hrdostí oznamujeme, že jsme se jako agentura poprvé představili s operetním pořadem, který se stal naším prvním krokem do světa umění.

Vytvořte si webové stránky zdarma!